Przejdź do treści

INWESTYCJA BAS PUŁAWSKA

CONDOHOTEL Staybridge Suites

Warszawa, Ursynów

InterContinental Hotels Group
Jedna z trzech największych sieci hotelowych na świecie.

Więcej informacji o inwestycji:

www.baspulawska.pl
staybridge.wikcapital.pl

O INWESTYCJI

Staybridge Suites Warszawa Ursynów – pierwszy hotel Staybridge Suites w Polsce. Ósma nieruchomość tej marki w Europie. 193-pokojowy hotel, którego otwarcie zaplanowane jest na początek 2021 roku. Jest idealnym wyborem dla podróżujących służbowo planujących dłuższy pobyt w mieście, bliska lokalizacja Lotniska Chopina, oddalonego o 5 minut jazdy samochodem oraz dodatkowo, bliskość popularnych atrakcji turystycznych, takich jak Las Kabacki, Zespół pałacowo-parkowy w Natolinie oraz słynny Tor wyścigów konnych Służewiec będą niewątpliwą atrakcją dla tych którzy poza domem chcą czuć się jak w domu.Hotel oferuje przestronne studia, jedno- i dwupokojowe mieszania zaprojektowane tak, aby stworzyć wygodny i przyjazny klimat, który sprosta wymaganiom gości zatrzymujących się na dłużej. Miejsca idealne dla osób podróżujących służbowo, którzy opuszczając swój dom, chcąc również na wakacjach poczuć się tak dobrze jak w domu.

Hotel oferuje przestronne studia, jedno- i dwupokojowe mieszania zaprojektowane tak, aby stworzyć wygodny i przyjazny klimat, który sprosta wymaganiom gości zatrzymujących się na dłużej. Miejsca idealne dla osób podróżujących służbowo, którzy opuszczając swój dom, chcąc również na wakacjach poczuć się tak dobrze jak w domu.

Hotel posiada wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą poczucia komfortu i wygody, między innymi osobne miejsca do pracy z bezpłatnym WiFi dostępnym na terenie całego hotelu, czynne całą dobę Bussiness Center umożliwiającym pracę czy spotkania biznesowe w dowolnie wybranym momencie. Dodatkowe udogodnienia to siłownia, pralnia i sklepik czynny 24h siedem dni tygodniu.

MODEL BIZNESOWY

7%

roczny zysk

193

apartamenty inwestycyjne o powierzchniach od 20 m2 do 54 m2

20 lat

czas trwania umowy najmu z operatorem, z możliwością przedłużenia o kolejne 5 lat

5 min.

od Lotniska Chopin

POSTĘP PRAC